Cross Fire

ShoutBox

Statistika

TOPlist

+ CrossFire

CrossFire , nová budoucnost !

Crossfire vás zavede do světa tajné špionáže, do současné doby, jež se vyznačuje velmi křehkou diplomatickou stabilitou. Pohybovat se budete v politicky velmi citlivých oblastech Jižní Ameriky, Afriky a Sibiře. Hra je inspirována skupinou velmi schopných agentů, kteří vlastně ani agenty nejsou. Oni vlastně vůbec neexistují. Nenajdete nic (žádné předměty, papíry ani oděv), co by jakkoliv naznačovalo, že jsou členy oddělení pro zvláštní úkoly spadajícího pod Národní tajnou službu, divizi CIA. Když chce americká vláda špiónit, ale nechce s tím být nijak spojována, volá právě je.

Gameplay

Hru stáhnete zde !

Info:
Licence: free
Požadavky: Win. XP , Vista
Návod:
Hru z webu stáhnete pomocí ikonky Miror 1 - Miror 4 nejprve skuste stáhnout Miror 1 ty zbývající 3 jsou tam proto kdyby vám některý z nich nešel ale začínejde vždy Miror 1 šlo to i nám ! Poté se zaregistrujte na téže webu pro ty co neví kde je registrace tak ji najdete zde !
Zaregistrujte se a zapamatujte si jmeno a heslo zapněte intalaci Cross Fire a nainstalujte , poté spusťte a přihlašte se pomocí loginu který se vám po spuštění zobrazí poté už se můžete připojit na server až si vyplníte udaje které vám tam po prvním spuštění naběhnou.

 
Copyright © 2009 by Cool| Team